Друк етикеток

Друк етикеток найпоширеніший продукт в компанії 1-PRINT. В першу чергу тому що. Ми даємо хороші ціни, швидкі терміни, а також хорошу якість. Для друку етикеток використовують самоклеючий папір або плівку. Залежно від продукту на який ви плануєте клеїти наліпку.
Як визначитись який матеріал вам потрібен? Все просто, папір підійде для тих продуктів, які не є воазливими до зовнішніх обставин. Плівка якщо треба більшу стійкість до зовнішніх факторів. Папір рветься, з часом може розмокати, хоча загалом, саме самоклеючий папір найкращий у використанні і більш привабливий по ціні

етикетки

Друк етикеток ми здійснюємо малими, середніми і великими тиражами, підбираємо оптимальний варіант для Вас!

Для друку етикеток використовуємо цифрові машини, плотерну порізку, а також ламінування матове або глянцеве. Якщо вас цікавлять наліпки по формі, круглі, овальні, будь що, то ми звісно можемо це реалізувати, від вас треба тільки векторну форму по якій вирізати!

Друкуємо наклейки на пляшки, етикетки на банки, етикетки на пачки, наклейки на коробки, наклейки на продукти, тощо. Сфера застосування величезна, етикетки нас супруводжують всюди.

Друк етикеток

Related posts

Залиште коментар

Call Now Button
ukUK
ru_RURU ukUK