Дизайн каталогів

Дизайн каталогів і друк каталогів ще одне досить популярний напрям діяльності нашої друкарні. Розробка, дизайн, верстка та друк каталогів – це відповідальний та водночас важливий етап.
Створити каталог з нуля за вашими матеріалами для нас не складе проблем. У штаті компанії працюють не тільки друкарі і менеджери, а й дизайнери-верстальники, з якими ми вже не раз виконували аналогічні замовлення для великих компаній.
У каталогу як у рекламного носія є ряд переваг:
Каталог – зручний і функціональний носій рекламної інформації.
Каталог може містити достатню кількість відомостей про продукт навіть для того, щоб прийняти рішення про покупку! Ваш каталог – це лице вашої продукції!
Виготовити каталог – значить створити свого роду мобільний паперову «вітрину», інструмент контакту зі споживачем, який завжди буде під рукою. Як ми вже сказали, каталог здатний донести до споживача значний обсяг інформації в короткий термін – це його основна перевага перед іншими паперовими рекламними носіями начебто листівок, ліфлетів і буклетів. Однак це і підвищує вимоги до систематизированности інформації в ньому і, природно, до дизайну цієї поліграфічної продукції.
Дизайн каталогу повинен бути релевантним його завданням!

Фірмові каталоги бувають двох видів (в залежності від головної мети):

 

  • презентаційні (друк іміджевих каталогів).
  •  інформаційні (друк каталогу товарів, послуг)

 

Інформаційні каталоги покликані детально розповідати про послуги і демонструвати товари, які пропонує компанія. Основна увага при створенні дизайну інформаційного каталогу приділяється гармонійному розміщення великого обсягу інформації.
Іміджевий каталог може бути складений кардинально в іншому ключі і нести в собі інформацію про основні цінності компанії, конкурентні переваги або просто красиво і ефектно представляти бренд. Тут важливо барвисто подати і оформити інформацію, використовуючи яскраві ілюстрації, фотографії та рекламні слогани.
Як правило, в інформаційному каталозі більше текстової інформації, а в іміджевому велика площа віддана під ілюстрації. Створення каталогу (етапи) і друк каталогу в друкарні Львів. Дизайн каталогів – важлива складова!

Створення каталогу включає розробку концепції, розробку дизайну, верстку та друк каталогу. Спочатку ми стверджуємо з замовником чітке ТЗ, обговоривши всі особливості майбутньої роботи.

Потім, коли концепція каталогу ясна, починаємо працювати над дизайном обкладинки і сітки каталогу. По завершенню першого етапу роботи ми пропонуємо замовнику на вибір два варіанти обкладинки каталогу, а також варіант журнальної сітки (шаблону сторінки). Якщо дизайн влаштовує замовника,
починаємо верстати по всій Директорії. Верстка каталогу – це вже по суті наповнення інформацією шаблонів сторінок.
Ми можемо працювати як з ілюстраціями замовника (зробивши їх корекцію при необхідності), так і самостійно підібрати ілюстрації зі стоків з відповідних тематичних розділів.
Купівля ілюстрацій узгоджується з казчіка і включається в загальний рахунок за каталог.
Друк каталогу ціна, післядрукарська обробка
Друк каталогу – не менш важливий процес. Потрібно підібрати якісний папір, якщо необхідно, використовувати додаткову друкарську обробку: ламінування обкладинки, тиснення логотипу, покриття елементів УФ-лаком. Дизайн каталогів – це дуже важливо!
Від того, як буде в підсумку виконаний каталог, багато в чому залежить враження, яке він буде виробляти. Друк каталогу може як підкреслити його ефектний дизайн і додати елегантності, так і спростити його зовнішній вигляд, навіть при самому «дорогому» на вигляд макеті.

Ціна на друк каталогу буде залежати від багатьох факторів. Але в будь-якому випадку,
в нашій друкарні 1-PRINT ми запропонуємо вам вигідні ціни на друк каталогів, зробимо роботу якісно і в строк.
У нашій ОНЛАЙН друкарні ви також можете замовити друк брошур, друк буклетів, друк презентацій та іншої поліграфічної продукції.

друк брошур

Related posts

Залиште коментар

Call Now Button
ukUK
ru_RURU ukUK