Фотокниги – нові враження від фотографій!

Індустрія фотографії пропонує безліч варіантів втілення Ваших фото-ідей у ​​життя. Цифрові технології та новітні методи обробки зображень дозволяють коригувати фото, практично не обмежуючи Вас в бажаннях.Фотоцентри пропонують завидне різноманітність методів друку, від струменевого до хімічної. Але, зрештою, Ви приходите до певного продукту – Фотовідбитки. Фотографія – це, перш за все, спогади, зафіксовані на папері. Ви, звичайно ж, зберете свої спогади в один фотоальбом і будете зберігати, час від часу повертаючись до нього, Щоб ще раз пережити ці прекрасні моменти.
 Сьогодні ми, компанія Фотодом.by, раді запропонувати Вам новинку – фотокниги.

Що таке фотокнига?

 Фотокниги вперше з’явилися в Європі. Вони швидко увійшли в моду і стали обов’язковим атрибутом фотографії. По суті, фотокнига – це широкоформатні фотовідбитки, з оригінальним дизайном,склеєні між собою спеціальним способом.

Які бувають фотокниги?

 У першу чергу слід розуміти, що фотокнига – це впорядкована розповідь про якусь подію, оформлене особливим чином. Фотокнига може бути присвячена будь-якої події. Наприклад, містити Вашу власну фотосесcію, або перші фото Вашої дитини.Матеріалом для створення фотокниги є і день народження, і корпоративна вечірка, і туристичні фото … Словом, будь-яка тематична серія Ваших фотознімків.
 Окремо варто виділити «Весільні фотокниги», як напрямок. Фотокниги бувають великі і малі, веселі і серйозні. Все залежить від Ваших ідей.

Як створюється фотокнига?

 Для того,щоб створити книгу потрібна фотозйомка чого-небудь. Далі з цієї зйомкою працює дизайнер, підбираючи оптимальні рішення з оформлення сторінок. Ви хочете зробити дизайн власної фотокниги самостійно? Будь ласка! Фантазуйте, творіть, втілюйте свої креативні ідеї. Після того як дизайн готовий і Ви задоволені результатом,майбутня книга друкується на фотопапері. Потім зверстані фотографії за спеціальною технологією збираються в свій кінцевий вигляд. Варто зауважити, що фотокнига має привабливу обкладинку з високоякісного матеріалу.

Що має на увазі дизайн фотокниги?

 Відкрийте свій фотоальбом.Що ви бачите на розвороті? Окремо зафіксовані на сторінках фотовідбитки. Набагато цікавіше виглядає розворот фотокниги, тому що він весь і є фотографія. Відповідно можна додати йому будь-який стиль, розташувати фотографії як душі завгодно, у різному порядку і різного розміру, додати текст і декоративні елементи.Дизайн може бути абсолютно різним, відповідним конкретної події, що передає певний настрій. Яскраві сторінки дитячої фотокниги і стримані корпоративної, строгі форми рекламної книги і сміливі рішення для портфоліо моделі …
 Смак і художнє бачення команди наших дизайнерів до Ваших послуг!

Куди можна звернутися,щоб створити фотокнигу?

 Компанія Фотодом.by – перший виробник фотокниг в Білорусі. Ми кілька років займаємося фотодруком і виробництвом постдрукарською продукції. Відвідавши нас, Ви зможете отримати детальну консультацію, подивитися зразки, вибрати один із запропонованих дизайн-макетів і замовити фотокнигу.

Related posts

Залиште коментар

Call Now Button
ukUK
ru_RURU ukUK