Друк квартальних календарів

 Квартальний календар – це один з популярних видів поліграфічної продукції. Він має безліч переваг, серед яких безсумнівним плюсом вважається зручність. Їм легко можна скористатися, щоб побачити не тільки дні поточного місяця, але також минулий і наступний тимчасові періоди. Таким чином,завжди перед очима одразу три місяці, що дозволяє запланувати справи на майбутнє, визначитися з тими подіями, які є в даний час, і згадати все те, що було місяць тому. Квартальний календар – річ потрібна, оскільки ніколи не буває зайвою.

Основними елементами квартального календаря є:індивідуальний постер (інакше його називають топ)

 •  календарні блоки
 •  рекламне поле
 •  металеві пружини
 •  курсор
 • Коли всі частини збираються в єдине ціле, виходить гарний календар – річ, яку зручно використовувати кожен день. Однак скомпонувати всі складові елементи квартального календаря таким чином,щоб вони гармонійно поєднувалися один з одним – це величезна праця. І не остання роль у цій роботі належить дизайнерам, які розробляють календарні ескізи і макети.

  Дизайн квартальних календарів дає безліч можливостей, щоб зробити їх оформлення унікальним, цікавим і незабутнім. Тематичні мотиви можуть бути будь-якими,залежно від того, яке завдання стоїть при його виготовленні. Квартальний календар має достатньо вільного місця, щоб розташувати текстову і графічну інформацію, календарний блок може вмістити на своїй площі до 70% рекламного тексту.

  Однак є різні варіанти компонування квартальних календарів,вони можуть не мати рекламного поля зовсім, мати тільки одне рекламне поле, або ж бути з трьома рекламними полями. Ще один варіант – коли рекламна інформація на календарях розміщується на бічних полях, які також зручно використовувати для записів.Іншими важливими складовими дизайну служить об’єднання в цілісне сприйняття двох абсолютних протилежностей: ненав’язливості і переконливості, що особливо цінуватися в рекламі.

  У наш час широко поширене використовувати квартальні календарі в бізнесі, це дає можливість використовувати їх відразу в декількох цілях: для реклами фірми,в якості бізнес – сувеніра і як елемент ділового іміджу. На таких календарях, як правило, розміщується логотип або емблема, девіз і контактна інформація компанії. Дуже зручно піднести діловим партнерам з нагоди початку співпраці або у святковий день такий оригінальний сувенір.Однак багато хто також замовляють виготовлення квартального календаря для своєї родини, родичів, друзів або знайомих. Це непоганий подарунок до свята, і крім усього іншого – дуже корисний і одночасно приємний. У цьому випадку, на індивідуальному постері можна розмістити улюблені сімейні фото, дитячі малюнки або колаж,придумати веселі підписи картинкам. А також – надрукувати зірок телеекрана, або абстрактні малюнки, картини природи, реплікації пам’яток культури та мистецтва, тобто, практично все, що здатне викликати позитивні емоції.

  В основному офсетний друкарня виготовляє квартальні календарі в чотирьох різних форматах,вони різняться за розмірами: від найменшого – до більшого. Перша категорія – це календарі «міні», їх ширина всього 297мм, друга категорія – «міді», вони мають ширину 335мм, третя категорія – «максі», параметр ширини дорівнює 370мм, четверта категорія – «3 в одному», розмір по ширині становить 335мм.Квартальний календар може бути двох видів: настінний і настільний. Вибір залежить від уподобань: для одних зручно повісити календар на стіну, а для інших – поставити на робочий стіл в офісі або будинку. У настінному календарі окремо за бажанням замовників виготовляють пікколо для підвісу. Зовнішній вигляд календаря визначає,скільки буде використовуватися для його виготовлення пружин. Крім того, пружини можуть бути як стандартного білого кольору, так і будь-якого іншого відтінку.

  Ще одним важливим моментом друку квартальних календарів служить – папір, що використовується для їх виготовлення. Виконати друк календарів можна на офсетного або крейдованому папері, крейдованому картоні.Крім того, офсетний друкарня має можливості для двостороннього ламінування постера. Додатково для квартальних календарів можна використовувати такі декоративні елементи, як тиснення фольгою, конгрев, рекламні поля на унікальній дизайнерському папері, вирубку, і навіть встановити годинник на постері. Загалом, великий простір для експериментів.

  Друк квартальних календарів по праву вважається найпоширенішою і широко затребуваною сьогодні послугою офсетного поліграфії. І зовсім не випадково, оскільки з кожним днем ​​збільшуються потреби в поліграфічній продукції у багатьох компаній і приватних замовників. Квартальні календарі, виготовлені в офсетного друкарні, донесуть всі,чим ви хочете поділитися з оточуючими, краще слів, вони стануть запорукою успіху у всіх починаннях. Відчуйте свій стиль і проявіть індивідуальний підхід навіть по відношенню до настільки важливим деталям.

  Related posts

  Залиште коментар

  Call Now Button
  ukUK
  ru_RURU ukUK