Друк каталогів і брошур, виготовлення брошур і каталогов

Кейворд : друк каталогів


Заголовок сторінки : Друк каталогів і брошур , виготовлення брошур і каталогів

Друк брошур і каталогів

Наша друкарня пропонує вам друк каталогів і брошур у Львові за низькими цінами .

Звичайно , фраза “у нас низькі ціни” сильно заїжджена , вживають її абсолютно все і на кожному кроці , але ви можете порівняти стоимоcть друк продукції у нас з ціною інших друкарень буквально одним кликом і побачите , що це не порожні слова . Ми тримаємо конкурентні ціни і замовити у нас друк каталогу , брошури , буклета , плакату , листівки або будь-якого іншого рекламного матеріалу обійдеться вам точно не дорожче чим у будь-якій іншій друкарні . Природно , при порівнянній якості . Адже якість рекламного матеріалу має бути бездоганна – вид , оформлення , обкладинка , папір повинні залучати потенційного клієнта , справляти враження і представляти вашу фірму в максимально вигідному світлі . Тримаючи в руках рекламний каталог клієнт вирішує – чи має сенс мати справу з вашою компанією ? Якщо каталог зацікавив його , поздоровляємо ! Означає клієнт зацікавився і вашою фірмою !

Що ж представляє з себе брошура або каталог ? Це рекламна поліграфічна продукція , що складається з деякої кількості скріплених між собою сторінок , як правило , формату А 4 або А 5, в обкладинці , але без твердої палітурки . Така реклама вміщує значно більше інформації чим листівка або буклет і відповідно на столі адресата живе вона теж значно довше . Якщо каталог виготовлений в хорошому кольорі і на якісному папері , то він може навіть стати прикрасою книжкової полиці вашого клієнта , змагавшись там з глянсовими журналами . При цьому , підкреслимо ще раз , виготовлення брошур і каталогів значно дешевше .

І звичайно ж , виконуючи замовлення , наші менеджери стежать за тим , щоб клієнти отримували продукцію що максимально задовольняє їх побажанням . Наш поліграфічний відділ завжди готовий порадувати вас свіжими і яскравими знахідками дизайнерів , адже , як вже було сказано вище , ми як ніхто інший розуміємо важливість візуальної оболонки компанії і знаємо як правильно і красиво її створити . Подивіться наші рекламні каталоги – будь-який з них притягає яскравими фарбами і бездоганним виконанням .

Вирішити таке завдання допоможе офсетний спосіб , який окрім економічності дає найвищу якість зображення , з промальовуванням дрібних деталей і півтонів .

Особливості друку рекламних брошур

При замовленні брошури важливо розуміти основну деталь – це одна з найважливіших частин маркетингових підходів до сучасного бізнесу . Ви можете замовити друк брошур в друкарні практично для будь-яких цілей , що відбивають вашу роботу : описати в них події ( наприклад , круглу дату підприємства ) або просто притягнути увагу до продукції . Як і будь-який рекламний аспект , брошура вимагає дизайнерського підходу і кмітливості . Зовні вона може виглядати як невелика книжка або складений удвічі лист будь-якого формату , який може носити характер реклами або корисної інформації .

Головне завдання – продумати все до дрібниць . Тому як потенційний клієнт , що не побачив корисної інформації , просто викине рекламну брошуру в сміттєвий бак . Також варто розрізняти складність брошури ( краще всього використати мінімум реклами , максимум корисної інформації , наприклад , про знижки або якості продукції ).

На закінчення нагадаємо важливі моменти , які слід врахувати при друці брошур в нашій друкарні :

  • Зміст інформації ;
  • Цільова аудиторія ( якщо брошура розрахована на усіх , краще використати нейтральні тони на фоні ).

Що б ви не замовили – друк каталогів або брошур , блокнотів або тек , у будь-якому випадку ви залишитеся задоволені нашими розцінками укупі з відмінною якістю рекламних матеріалів , що випускаються нашою друкарнею .

Прайс-лист на друк каталогів і брошур

( папір А 4, 150 гр . 4 4, на скріпку )

Офсетний друк брошур і каталогів .

Related posts

Залиште коментар

Call Now Button
ukUK
ru_RURU ukUK