Дизайнерські візитки – візитки на дизайнерських картонах

Хочете, щоб Ваші візитки і виглядали ефектно і привабливо? Замовте ексклюзивні візитки у нас – забронюйте кращі місця для них в портмоне Ваших клієнтів і партнерів. Ми виготовимо Ваші візитки на дизайнерському папері за доступною ціною!

 

Візитка

– це важливий атрибут фірмового стилю. Але,одна справа просто обмінятися з клієнтом контактними даними, а зовсім інше – виділитися серед конкурентів. Розкрийте весь потенціал цього звичного ділового атрибута. Привернути увагу здатна тільки дизайнерська візитка.

 

Чому ці візитки дизайнерські?

Зовсім не тому, що це візитки дизайнерів або зроблені дизайнерами.Звичайно, ексклюзивні візитні картки відрізняє продуманий і професійний дизайн. Але з широкого спектру шаблонних візиток їх виділяє в першу чергу матеріал, на якому вони надруковані – дизайнерський папір.

 

Які папери вважаються дизайнерськими?

Розділення вельми умовно. Всі папери,які володіють додатковими декоративними особливостями прийнято називати дизайнерськими. Використання гладкою кольорового паперу, перламутрових зразків, сортів з латексним напиленням (Touch Cover, Plike), металевим блиском, вкрапленням волокон або тисненням дозволяє створити дійсно ексклюзивні візитки.Про стандарти візиток і про етикет

Візитки двох стандартних розмірів – гарантія того, що Ваша картка поміститься в спеціальному відділі портмоне клієнта. Для бізнесу в Росії та країнах Європи замовляйте виготовлення візиток формату 50х90 мм. Для ділових кіл Японії і США потрібні візитні картки 55х85 мм. Враховуючи правила протоколу,дизайнерські візитки запечатуються з одного боку .. Це необхідно, щоб клієнт або партнер зміг зробити позначки на звороті візитки. Якщо у вас багато міжнародних контактів і належить спілкування на декількох мовах, правильніше замовити кілька комплектів візиток, кожну на своїй мові.

Related posts

Залиште коментар

Call Now Button
ukUK
ru_RURU ukUK