ОФСЕТНИЙ ДРУК


Офсетний друк - найбільш поширений вид друку, який використовується для виготовлення середніх і великих тиражів поліграфічної продукції. Друк відбувається з постійною друкарської форми. В основі цієї технології лежить плоский спосіб друку. Зображення з друкарської форми переноситься на проміжний гумовий (офсетний) вал,а потім з цього валу на папір. Саме з цього, цей спосіб друку називається офсетним. Офсетний друк - на сьогоднішній день є найбільш якісним видом друку, який відмінно передає півтони, весь діапазон квітів, пропечатували тонкі лінії. Також це найбільш поширений спосіб виготовлення поліграфічної продукції.Технологія офсетного друку:
При офсетному способі перенесення зображення відбувається з плоскою друкованої алюмінієвої форми. На ній є пробільні і друковані елементи. Фарба прилипає тільки до друкованих елементам, які має олеофільние хімічні властивості (фарба має масляну основу). На пробільнихелементах прилипає суміш води і спирту (ці елементи мають гідрофільні хімічні властивості, вони відштовхують фарбу і притягують воду). Потім фарба переноситься на проміжний офсетний вал, який має гумову основу. Аркуш паперу проходить між офсетним валом і редукторним валом,за рахунок тиску між цими валами зображення з офсетного валу «Втискується» у папір. Якщо подивитися на зображення через збільшувальне скло - Ви побачите, що зображення, при офсетному способі друку, складається з маленьких точок, їх називають растровими точками.
У офсетного друку використовують 4 кольору. У макетах це колірна модель - CMYK (т.е. самі фарби): (Cyan - блакитний, Magenta - малиновий, Yellow - жовтий, Black (Kontur) - чорний).
Друк стандартизованим кольором (строго певним колірної формулою) - називається печаткою пантоном. Пантон - фарба строго певного кольору, замішана окремо. Друкується окремим машино-прогоном, що здорожує витрати на друк,але на виході ви отримуєте саме той колір, який був передбачений заздалегідь. Як правило, пантони - це фірмові кольори.
Особливості офсетного друку:
Основними етапами при офсетному виробництві є:
1) Додрукові процеси - виготовлення постійних друкованих форм
2) Друковані процеси - безпосередньо друк3) Послепечатниє процеси - наступна обробка поліграфічної продукції, а саме: порізка, фальцювання, біговка, лакування, аркушепідбір, зшивання і т.д.
Друк відбувається з постійною друкарської форми, з цього, в ході друку неможливо вносити коректування в макет.При офсетного друку є 2 види витрат - постійні (не залежать від тиражу) і змінні (залежать безпосередньо від кількості відбитків)

Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"