Цифровий друк


Якісна лазерна техніка, на якій проводиться як кольоровий друк, так і чорно-біла, гарантує найвищу якість продукції. Також ви можете розраховувати на відмінний результат і по ряду інших причин. Важливу роль також відіграють кваліфіковані фахівці нашого центру.Ціни цифрового друку кольорової продукції обгрунтовані і досить прийнятні в порівнянні з аналогічними фірмами. Прайс на цифрову якісний друк ви можете знайти на нашому сайті. Наші роботи коштують дійсно недорого. Ви зможете переконатися в цьому, звернувшись до нас хоча б один раз.
Також до переваг друкарні «1-PRINT» слід віднести і час виконання замовлення. Якщо вам потрібна терміновий цифровий друк, то звертайтеся до нас. Ми зробимо все якісно і дешево. Чи не це ви шукали? Ви можете замовити у нас кольоровий друк А4 або А3 формату. Будь-то конверти, брошури, книги, візитки, етикетки, буклети, плакати та інше.Співпрацюючи з нами, ви завжди будете впевнені у своєчасності виконання замовлення. А також як готової продукції. І все це завдяки професійному персоналу, новітньому обладнанню і якісним матеріалам. Звертайтеся до нас, ми чекаємо на вас!

Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"