Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Конструктор візиток -Візитки безкоштовно - Виготовлення та Друк візиток - Шаблони візиток -

Кейворд : візитки онлайн


Заголовок сторінки : Конструктор візиток - Візитки безкоштовно - Виготовлення і Друк візиток - Шаблони візиток - jmi . by

Створи собі візитки безкоштовно і замов виготовлення візиток у друкарень-партнерів .

Ніколи ще самостійне створення і друк візиток не було такою легенею і захоплюючим проведенням часу ! За допомогою онлайн-конструктора візиток Ви з легкістю створите відмінні візитки в лічені хвилини . Крім того , наш сервіс співпрацює з провідними друкарнями , тим самим дозволяючи Вам замовити виготовлення візиток , розроблених за допомогою нашого конструктора , безпосередньо у Вашому місті і з доставкою додому ! Також у Вас є можливість зберегти створені візитні картки до себе на компютер або на наш web- сервер для подальшого редагування і друку . А ще Ви можете використати збережену візитку в якості підпису до листів і для обміну контактами в інтернеті .

Ми спеціально розробили наш конструктор візиток , щоб він був максимально зручний для Вас і наших партнерів . У Вас в розпорядженні величезна кількість готових шаблонів візиток і тематичних картинок - все для швидкого і простого створення унікальної і неповторної візитної картки . При необхідності , Ви можете самостійно додати будь-яку графіку і логотипи безпосередньо в тематичну базу онлайн-конструктора і свої візитки .

Кращі візитки , створені з використанням конструктора , братимуть участь в конкурсах і рейтингах , що проводяться на Jmi . by . Найбільш талановиті отримають призи і подарунки від нас і наших партнерів . У Вас є можливість впливати на результати голосування , запрошуйте голосувати за Вас своїх друзів і знайомих .

Друкарням-партнерам нашого сервісу , що здійснюють виготовлення візиток ми готові надати невичерпний потік клієнтів з підготовленими макетами , що максимально відповідають усім вимогам під цифровий і офсетний друк візиток . Також ми дозволяємо рекламувати себе і свої послуги на нашому порталі , притягаючи потрібну цільову аудиторію .

Джерело : http : //jmi . by/


Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"