Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Дешево замовити виготовлення і друк 100 і 1000 візиток онлайн

Кейворд : друк візиток


Заголовок сторінки : Дешево замовити виготовлення і друк 100 і 1000 візиток онлайн

Друк візиток

індивідуальний дизайн 45 грн

Візитки – це найпопулярніший рекламний продукт . Підрозділяються на персональні і корпоративні .

- Персональні візитки використовуються при неофіційному спілкуванні , також часто їх використовують підприємці , фрилансеры , люди творчих професій . Оформлення візиток вільне , відповідно до смаку власника або уявлення , що чітко дає , про те , чим він займається .

- Корпоративні або ділові візитки оформляються в точній відповідності з фірмовим стилем компанії , - використовуються : назва , логотип , фірмові кольори . Якщо корпоративні візитні картки виготовляються для співробітника , то обовязково має бути вказана посада власника або його звязок з компанією , усі можливі контакти . Для державних службовців допускається використання символів держави - Прапора і Герба .

Друк візиток в інтернет-друкарні Vizitka . com

Цифрову друк візиток найвищої якості пропонує Вам Vizitka . com . Зручний інтерфейс оформлення замовлень , самий функціональний онлайн-конструктор в індустрії , термін виготовлення будь-якого накладу цифровим методом - ОДИН робочий день і найдемократичніші ціни роблять цю пропозицію унікальною для України ! З усіх куточків нашої країни поступають замовлення на візитки – Київ , Донецьк , Одеса , Львів і навіть найменший населений пункт – усе це географія наших замовлень . Ми доставимо наклад візиток у будь-яку точку України за 1 - 3 дні .

Ми робимо виготовлення візиток стандартного розміру - 90 х 50 мм . Комплекти по 100 і 1 000 штук друкуються цифровим способом , що , окрім найвищої швидкості виробництва , забезпечує ще і ідеальну схожість по кольорах в усьому накладі . Офсетний друк візиток дешево обходиться в накладах від 1000 штук , вибирайте офсет , якщо дозволяють терміни . Щільність паперу 350 грам на м 2. Папір крейдований , матовий , виробництва UPM - Kymmene ( Фінляндія ). Додатково в опціях замовлення можна вибрати папір преміум класу або дизайнерський картон з різними типами поверхні або відтінками ( тільки для накладів 100 штук ). Для тисячних накладів офсетним друком можна вибрати папір з двосторонньою фактурною поверхнею "Льон" білого кольору . Ламінація лицьової сторони і скруглення кутів доступні як опція . На сторінці Вимог до макетів Ви можете упізнати точні розміри і технічні характеристики макетів візиток .

Замовити візитки онлайн у нас дуже просто ! Вам доступний три варіанти замовлення :


Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"