Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Візитки у Львові - цілодобова друк і виготовлення

Кейворд : друк візиток


Заголовок сторінки : Візитки в Москві - цілодобовий друк і виготовлення .

Родоначальником візитних карток вважається Древній Китай . Саме там , між II і III століттям нашої ери був виданий перший в історії наказ , що зобовязує чиновників мати картки на червоному папері з їх імям і займаною посадою .

Читати далі .

Це цікаво

Екологічно чистими бувають не лише продукти харчування , але і . папір для візиток . Матеріал на 100 остоит з переробленої сировини , по виду практично не відрізняється від звичайного паперу , але містить невеликі вкраплення целюлози ( основна ознака натуральних паперів ). При цьому АЧ папір не містить кислот і підлягає подальшій переробці .

Візитки , які подобаються усім !

Візитна картка - справа строго індивідуальна . Але все таки , є улюбленчики , які подобаються дуже багатьом .

Новина

У нашій компанії був встановлений новий різак Polar 80 SE , що забезпечить точніше і швидше різання вашої продукції .

Наша компанія інсталювала нову цифрову чорно-білу машину Konica Bizhubpress 1250, здатну друкувати 125 копій в хвилину формату А 4.

Друкарська машина перша в Росії і Європі !

Тепер ми можемо оперативно друкувати ваші презентації , брошури , методички і так далі

Потурбуйтеся про свій імідж ! Замовте візитки в Москві у будь-який час доби !

Готовий шаблон .

Цей варіант підійде людям , яких цікавить термінове виготовлення візиток за годину . Вибрати можна один з декількох макетів . Друкуються такі картки на гладкому або витисненому папері . Ціна встановлюється виходячи з терміновості і необхідної кількості екземплярів .

Переваги замовлення візиток в нашій компанії :

Виготовлення візиток можливе в різних варіантах : по нашому або вашому макету . Досвідчені дизайнери нашої друкарні впораються з будь-якими побажаннями клієнтів . Забрати готову продукцію можна самостійно в нашому офісі , які має дуже зручне місцерозташування в центрі міста . Якщо ж вам зручніше замовити курєра - будь ласка , і таку опцію пропонує наша друкарня .

Швидкість виконання замовлення , а також виготовлення візиток на замовлення дешеве - це далеко не усе переваги нашої компанії . Ми знаємо , яку величезну роль грає зовнішній вигляд візиток - їх дизайн . Не варто зупинятися на дуже строгому , нудному варіанті , але і надмірна яскравість не потрібна . Звичайно , багато що залежить від сфери діяльності компанії , яку ви представляєте . Приміром , якщо ви людина творчої професії - візитка може бути веселішою , з картинками , афоризмами і так далі . А ось фінансовий директор не може собі такого дозволити . На його картці все повинно бути чітке і стримане .

Перші візитки зявилися в Китаї ще в 3 столітті до нашої ери . Тоді чиновники вказували на них тільки своє імя і посаду . У оформленні вони також були дуже строгими і лаконічними . Але у сучасному світі немає межі фантазії , виготовлення візиток в Москві з самими непередбачуваними вимогами - це реальність .

Більше 300 компаній є нашими постійними клієнтами

Наша компанія " 24 zakaz" працює на ринку з 2004 року . Величезний досвід і сучасне устаткування дозволяють виконувати замовлення швидко і якість , враховуючи усі індивідуальні побажання клієнта . Більше 300 компаній є нашими постійними клієнтами , які регулярно здійснюють замовлення на друк візиток в Москві . Ми завжди готові піти до вас назустріч - надрукувати продукцію за годину , створити унікальні і ексклюзивні візитки . А то , що ви можете замовити візитки цілодобово , дозволяє і зовсім забути про проблеми , що виникають в самий непідходящий момент .

Враження , яке створюється про людину при першій зустрічі , є ключовим в подальшому розвитку стосунків . І якщо ви вручите потенційному діловому партнерові оригінальну VIP- візитку , вона обовязково допоможе укласти вдалу угоду . Імідж - передусім , і про це забувати не можна !

Джерело : 24 zakaz


Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"