Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Візитки онлайн

Кейворд : візитки онлайн


Заголовок сторінки : Візитки онлайн

Візитки онлайн

169 грн Візитки 100 штук

69 грн Євровізитки (85 х 55 мм ) 100 штук

229 грн Пластикові візитки 20×20 см

159 грн 28×28 см

У травні ми даруємо прекрасну можливість оновити інтерєр , перетворити улюблені фото на витвір мистецтва ! 10 yая знижка на друк полотна ( не поширюється на дизайн ) діятиме упродовж усього травня ! Нагадуйте менеджерам в коментарі до замовлення про знижку і вартість буде перерахована !

Увага усім клієнтам ! В період травневих свят встановлений наступний режим роботи друкарні : 1, 2, 3, 9, 10 травня - вихідні дні . 4 і 11 травня точка видачі в Києві і відділ цифрового друку працює з 9 до 17 ч . Офсетний цех , а також виготовлення пластикової продукції додатково не працюватимуть 4 і 11 травня . Отже , розрахунок термінів виготовлення поліграфії , особливо офсетного друку і виробництва пластикових візиток і карт треба робити тільки з урахуванням робочих днів .

По численних проханнях ми додали на сайт можливість збереження вже відредагованих Вами шаблонів , створених Вами дизайнів , щоб при подальшому замовленні не редагувати все наново ! Тепер у Вашому профілі на сайті є тека "Мої дизайни" . У ній зберігатимуться створені Вами шедеври , Ви зможете не лише ще швидше зробити замовлення по раніше створеному макету , але і ділитися з друзями своїми візитками і іншою створеною Вами рекламою в популярних соціальних мережах ! Для того , щоб створений макет зберігся натискайте посилання "Зберегти як дизайн" при замовленні , згодом Ви зможете вносити зміни у збережений макет , просто відвідавши теку "Мої дизайни" і натиснувши кнопку "Замовити" . Сподіваємося це нововведення Вам сподобається , а ділиться власною візиткою увійде в моду і допоможе Вам в рекламі послуг !

Наближається велике християнське свято Святої Пасхи і довгі весняні вихідні . Ми бажаємо щоб в майбутні свята Ваші серця зігрілися теплотою від спілкування з рідними , будинки випромінювали взаєморозуміння і світ . Нехай збудуться добрі наміри і світлі мрії ! Зверніть увагу , що друкарня , пункт видачі і курєрські служби не працюватимуть 13 квітня ( офіційний вихідний ), тому при розрахунку термінів виготовлення поліграфії і доставки цей день вважається як не робітник .

Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"