Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Як друкуються візитки. Це треба знати

Технології друку візиток Думаю, всі вже давно звикли, що візитна картка виконує різні представницькі функції. Саме тому при виготовленні візиток необхідно враховувати безліч додаткових чинників.
Візитні картки повинні відповідати високій якості, а їх дизайн повинен бути сучасним.Так як візитка необхідна зараз кожній діловій людині, то вибір залишається за вами. На сьогоднішній день, існує кілька технологій виготовлення візиток. Цифровий друк - це найшвидший на сьогоднішній день спосіб друку. Якщо вам необхідно термінове виготовлення візитних карток, то ваш вибір - цифровий друк.Друк відбувається безпосередньо з компютера на цифрову машину, таку як Xerox DC-240 або Xerox DocuColor 7000, без допомоги додаткового устаткування, тому і здійснюється за лічені секунди, а також завжди можна заздалегідь побачити, як виглядатиме ваша майбутня візитна картка. Якщо вам що-то не подобатися можна завжди швидко і без зайвих проблем змінити текст або дизайн. Головною перевагою цієї технології є те, що тільки цифровий друк дозволяє повністю скорегувати загальний вигляд візитної картки на будь-якому етапі.
Оперативність - не єдиний коник цифрового друку.Велику роль при виготовленні візитних карток грає ціна. Завдяки цифровому способу друк візиток виходить досить недорогий, що здійснюється за рахунок економії на проміжних етапах друку. Ще однією перевагою цифрового друку є висока якість, так як цифрове обладнання передає всі кольори,які виходять більш яскравими. Але, як і будь-який вид друку, цифровий друк має і свої недоліки. При великих тиражах візитних карток ціна виходить досить високою, також існують обмеження на сорти паперу, які можна використовувати при цифрового друку, а якість хоч і досить високе, але все ж не ідеально.Все це дає нам можливість зробити висновок, що на сьогоднішній день на ринку по послугах друку візитних карток поки немає конкурента офсетному обладнанню, тим більше при друку багатотиражної продукції.
Офсетний друк, безсумнівно, є самим затребуваним способом друку візитних карток,тому якщо вас не відлякала висока ціна і вам потрібно багато візиток, то наша порада вдатися саме до цього способу друку візиток. Офсетний друк дає найбільший колірний діапазон, високу якість і швидкість друку при достатньо великих тиражах. Можна сказати, що це самий практичний спосіб для замовлення багатотиражної продукції.Друк проводиться на офсетних машинах - для друку кожного кольору в них існує окрема секція зі спеціальною фарбою. Продуктивність офсетного встаткування набагато вище, але і складність процесу друку позначається на його ціні, оскільки офсетний друк складається з декількох етапів: виготовлення кольороподілених фотоформ,виготовлення друкованих форм, приладка форм, сам процес друку. Видрукуваний матеріал далі проходить друкарську обробку, таку як різання, фальцювання, вирубка і т. Д., Що вимагає наявності іншого спеціального обладнання.Якщо ви хочете отримати оригінальні і красиві візитні картки за відносно невисоку ціну можна використовувати такі технології, як шовкографія, тиснення або фольгування. Шовкографія - один із способів трафаретного друку, при якому відбиток виходить продавливанием фарби на матеріал через дрібну, туго натягнуту сітку.Дана технологія дозволяє друкувати практично на будь-якому матеріалі. До недоліків шовкографії належать обмеження, що предявляються до макету і досить висока вартість. Тиснення - це процес нанесення зображення тиском за допомогою спеціального кліше, яке є носієм інформації. Воно може бути холодним,або розігрітим до певної температури, часто при даному способі використовується спеціальна фольга або фарби.
Фольгування - один із способів тиснення, коли фольга наноситься на віддруковане лазерним принтером зображення. Недоліком фольгирования є обмежений вибір матеріалів і складність поєднання кольорів.Ще одним з найбільш затребуваних способів друку візитних карток, що доповнює шовкографію і офсетний друк, є термоподем. Технологічний процес цього виду друку досить складний, тому й ціна досить висока, але і візитка, виготовлена ​​з використанням технології термопідйому, виходить барвистою і по- своєму оригінальною.Технологія термопідйому являє собою процес, коли на відбиток накладається спеціальний порошок, який прилипає до ще не зовсім висохлої фарбі, після чого все зайве забирається з листа за допомогою вакууму. Потім вийшов відбиток піддають спеціальній тепловій обробці,при якій порошок плавиться і створює видимість обєму і опуклості. Головним недоліків такого методу друку є використання тільки дрібнодисперсного порошку, а також досить високий відсоток браку. Сучасні технології виготовлення візитних карток дозволяють виготовляти їх не тільки з традиційних матеріалів,але й різні оригінальні візитки. Зараз увійшли в моду візитні картки з дерева, металу або пластику, які відрізняються своїм оригінальним дизайном. Уявивши собі такі візитки, ви, напевно, побачите щось громіздке та незручне, але насправді візитка з дерева не товще звичайною візитки виконаної з картону.Такі візитки досить міцні, можуть бути будь-якої форми і розміру. Зображення на такі візитки наноситься шляхом лазерного гравіювання або різання з натурального шпону. Зображення на візитки з металу наносяться також шляхом лазерного гравірування або травлення, а при виготовленні візитних карток із пластику користуються і методом шовкографії,який дає більш соковиті фарби. Всі ці візитні картки відрізняються довговічністю, якістю і своїм неповторним дизайном.
Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"