Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Друк візиток у Львові

Друк візиток стала невідємною частиною ділового життя. У сучасному світі важко уявити спілкування та співробітництво людей, яке відбувається без обміну візитками. Цей маленьке і незначне на перший погляд поліграфічне виріб, виступає представником ваших планів, інтересів і посередником між вашим партнером і вами.Безпосередньою функцією візитки є реклама. На невеликій площі розміщена вся необхідна інформація про найменування фірми, її представниках і видах діяльності, а також вказані реквізити.Основна складність процесу виготовлення візиток складається у високотехнологічному і одночасно гармонійному дизайні розміщення всієї необхідної інформації і зображень, адже саме візитка буде вважатися «обличчям» фірми і показником вашого смаку зокрема.
Фірма надає весь спектр послуг повязаних з виготовленням та печаткою візиток.Ми приймаємо замовлення на виготовлення макетів візиток. Якщо ви вже маєте готовий дизайн, наші фахівці допоможуть вам внести необхідні корективи відповідно до побажань замовника, а також здійснять високоякісний друк.
У нашій роботі ми використовуємо тільки якісне сучасне європейське обладнання,яке гарантує ефективну і точну друк поліграфії. Розвинена система оперативної поліграфії дозволяє в найкоротші терміни розробити дизайн і виготовити ваше замовлення, незалежно від рівня складності. Основна перевага нашої друкарні полягає в тому, що в найкоротші терміни ви отримуєте гарантовано якісний продукт.Друкарня працює на основі обладнання для офсетного друку ADAST DOMINANT 725 C. Технічні характеристики: кольоровий друк формату від 330 * 330мм до 485 * 660мм.
Друкуємо до 10000 аркушів на годину з максимальною товщиною паперу 0,3 мм. На даний момент друкарня обладнана технікою, розрахованої для повного циклу виробництва.Це дозволяє нам суттєво збільшувати і розширювати сфери діяльності та виконувати замовлення будь-якими тиражами на розробку дизайну та друк візиток, а також різних видів рекламної та сувенірної продукції, наприклад: листівки, буклети, запрошення, етикетки, блокноти.
Цифрова друкарня працює на базі поліграфічного обладнання Konica Minolta C5501. Використання такого обладнання гарантує надійність, якість і економічність використання. Система здатна підтримувати величезну кількість матеріалу для друку. Технологія обробки процесу друку,якості кінцевого продукту і можливості обладнання є вдосконаленими і відповідають всім необхідним нормам і стандартам. Приймаючи замовлення, команда фірми намагається виготовити унікальний професійний проект, в даному випадку друк візитки, яка підкреслить і буде підтримувати ваш імідж і образ на вищому рівні.Існують певні класифікації візиток, а саме: ділові, особисті та корпоративні візитки.
Ділові візитки використовуються в бізнес цілях на переговорах, семінарах. Вони повинні містити фірмовий логотип компанії, надавати коротку інформацію про її діяльність і всі реквізити. Друк особистої візитки може бути виконана в різноманітній,багатобарвний гамі з використанням креативного дизайну. Такі візитки використовуються в неформальних умовах, між друзями і під час знайомств. Вона повинна містити тільки імя і телефон людини. І нарешті, корпоративні візитки, на яких вказана вся необхідна інформація про компанію або підприємство і його діяльності.Вони носять рекламний характер і використовуються в рекламних та промо акціях.
Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"