Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Календарі хатки - іміджева реклама

Календарі - це інструментарій для щоденного планування і, разом з тим, вони є прекрасним засобом реклами певної компанії.
Календарі «Будиночки» - це настільні календарі, які приймають форму піраміди. Вони виступають типовими і ексклюзивними варіантами рішеннями конкретних завдань.Сьогодні широко поширене виробництво календарів-будиночків таких видів:
Перекидний (на картонній підкладці- основі укріплені 6 або 12 аркушів з сіткою дат). Кількість листів залежить від бажання клієнта, можна використовувати двосторонній друк або надрукувати з різних сторін по два місяці на один лист;Картонна пірамідка (календарна сітка роздрукована безпосередньо на картонній підкладці).
Настільний календар-будиночок можна помістити на будь-якому робочому столі як вдома, так і на роботі.
Таке друковане видання - досить цікавий і недорогий рекламний хід для всякої фірми. Календар будиночок - прикметна і дуже результативна реклама,яка знаходиться круглий рік перед очима ділового партнера або друга.
Ми приділяємо особливу увагу щільності основи, яскравості дизайну. Календар повинен бути стійким, не втрачати своєї пружності протягом усього року.Варіантів виготовлення календарів багато, але крім цього, ми випускаємо: візитні картки, листівки, чорно-білий друк, флаєри - листівки, стікери. Звертайтеся до нас за якісною продукцією європейського класу!
Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"