Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Друк та виготовлення візиток

Друк та виготовлення візиток, як правило, вимагають оперативності в поєднанні з добротним виконанням. Наша компанія пропонує строкову друк візиток цифровим способом. Сучасне обладнання і професіоналізм працівників дають можливість створювати презентабельні візитки за невисоку вартість. Існує думка,що цифрова печатка візиток не відрізняється високою якістю, однак, це далеко не так. Ми гарантуємо стабільну і високу якість цифрового друку, у якої є багато переваг перед друком офсетного. Найголовніше її перевага - це оперативність. Візитки можуть бути надруковані за пару годин з моменту надходження замовлення.Цифровий друк візиток економічно вигідна при невеликих тиражах до 500 штук. В процесі друку можна коригувати інформацію, тобто міняти колірну палітру, а також робити персоналізацію.
Друк та виготовлення візиток передбачає різноманітні оздоблювальні послуги, які надають виробам привабливий вигляд і захищають їх від стирання.Візитки обовязково ламінують матової або глянсової плівкою різної щільності. Процес полягає в припрессовки ламінуючої плівки до готових візиткам, в результаті чого вони будуть не схильні заломів і забруднення. Дуже популярна обробка візиток фольгою.Гаряче тиснення фольгою виділить логотип та інші іміджеві та рекламні елементи дизайну візитки. Фольга, використовувана для обробки, має різноманітної текстурою і багатою палітрою кольорів. Тиснення нерідко застосовують разом з конгревом, який піднімає певні елементи зображення на візитці. У результаті виходять опуклі написи,логотип, орнамент. Поєднання різних декоруючих прийомів роблять дизайн візитки оригінальним і незабутнім.
Друк візиток проводиться на крейдованих паперах, а також дизайнерських, що відрізняються незвичайною фактурою. Великий асортимент паперового матеріалу і якісне цифрове обладнання дають можливість створити недорогі і самобутні візитки,які допоможуть представити компанію та її співробітників у найвигіднішому світлі.
Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"