Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Шелфтокер - що це?

Сьогодні реклама оточує нас всюди: на вулиці, з екранів телевізора, в інтернеті, на полицях у магазині і т.д. З кожним днем ​​реклами в нашому місті з'являється все більше, все частіше рекламники намагаються заволодіти нашою увагою і нав'язати нам те або інша думка.Ще кілька років тому реклами та маркетингу навіть не вчили, хоча в усьому світі прогресувала епоха Coca-Cola і її знамениті рекламні образи. Але сьогодні і в нашій країні з'являється маса нових слів: шелфтокери, воблери, штендери і т.д. Досвідчені рекламщики знають що це таке, але якщо Ви ще не знаєте - читайте статтю далі.Шелфтокер - це рекламний елемент, який розміщують на торці полиці з товаром в торговому залі, головним завданням якого є візуальне виділення рекламованого продукту. Шелфтокери можна використовувати в будь-якому магазині самообслуговування, у магазинах техніки, в книжкових магазинах і т.д., шелфтокери - потужний рекламний інструмент,який працює в місці продажів, тобто в місці, де приймається рішення зробити покупку. Згідно з деякими дослідженнями, за допомогою шелфтокеров домагаються вчинення покупцем спонтанних покупок, тобто коли купівля саме цього товару чи товару цього бренду не була запланована. Найзручнішим місцем,для размещеніimages_877807800185я шелфтокера вважається полку на рівні очей покупця, але часто буває і так, що за допомогою шелфтокера полицю з товаром зрітеьно виділяють тоді, як полку знаходиться вгорі або внизу.
Серед матеріалів, які застосовуються при виготовленні

шелфтокеров

- це картон, пластик, оргскло і навіть метал.Зазвичай шелфтокери відрізняються яскравим дизайном, тому що при малій площі вони покликані привернути увагу покупця. Сучасні виробники рекламних POS матеріалів можуть запропонувати масу цікавих ідей по дизайну, формі і навіть матеріалами виготовлення шелфтокеров. Серед технологій, застосовних при виготовленні шелфтокеров: УФ-друк, гравірування,Плотерна порізка і т.д.
Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"