Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Що з себе являє тверда обкладинка?

Тверда палітурка
Технологія твердої палітурки увазі під собою процес обтягування покривні матеріалом палітурного картону, в результаті чого краї всіх верств такого виробу виявляються захованими, а сама книга, папка або альбом знаходять вид практично готової продукції.Чим відрізняється тверда обкладинка від каширування?
Іноді технологію твердої палітурки прирівнюють до кашируванню. Таке судження має право існувати, оскільки в його основу закладено походження даного поліграфічного терміна. Багато хто стверджує, що слово «каширування» утворилося, завдяки французькому «cacher» - дієслова,який перекладається як закривати, ховати, приховувати. А це цілком відповідає поняттю твердої палітурки. Однак є й інша теорія походження слова «каширування»: з німецької мови термін «kaschieren» перекладається як дублювання або склеювання. Таким чином, тверда обкладинка відрізняється від каширування,яке являє собою лише склеювання матеріалів при виготовленні поліграфічної продукції, в результаті чого ми можемо бачити відкриті краї всіх верств вироби, така продукція вимагають додаткової обробки, висікання і т.д.
Де використовують тверда обкладинка?

Книги в твердій палітурці - не єдиний спосіб використання даної технології.Її застосовують при виготовленні каталогів, папок-реєстраторів, книг ресторанних меню, настінних календарів, презентаційних портфелів, дипломів. Також тверда обкладинка використовують в листівках, запрошеннях, настільних календарях-будиночках, подарункових коробках.

Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"