Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Тверда палітурка

Сьогодні нам часто на очі трапляються книги та інші друковані видання, що мають тверда обкладинка. Але, що він собою являє і в яких випадках його доцільно застосовувати?
Технологія створення твердої обкладинки - це процес, під час якого палітурний картон обтягається покривні матеріалом.В результаті краю шарів вироби стають невидимими і книга, альбом або ж папка знаходять вид готової продукції. Іноді тверда обкладинка плутають з кашируванням. Останній вид друку увазі тільки склеювання матеріалів. У підсумку краю залишаються видимими, а подібна продукція потребує додаткової обробки.
Що стосується сфер застосування,то палітурка твердого типу необхідний у тих випадках, коли друкована продукція, будь то каталог, папка, книга, ресторанне меню, призначена для частого і тривалого використання. Завдяки якісно зробленої обкладинці готовий виріб здатне служити багато років, зберігаючи пристойний зовнішній вигляд і приносячи радість від його використання.Необхідно зауважити, що з проблемою вибору конкретного типу обкладинки стикаються, як правило, під час замовлення поліграфічних послуг. Природно, вирішальним факторів часто є ціна. Так, м'яка обкладинка буде завжди коштувати дешевше, але твердий виглядає солідніше і він більш довговічний. Тому вибір необхідно робити виходячи з цілей,для яких замовляється продукція. Допомогти у прийнятті рішення Вам завжди зможуть фахівці компанії «НВП« Інтерсервіс ». Крім цього, вони з радістю нададуть повний спектр поліграфічних послуг, а якщо потрібно, то і залучать професійних дизайнерів, щоб якнайкраще виконати замовлення.Завдяки нам Вам тепер доступна сучасна поліграфія, можливості якої, як правило, обмежуються лише Вашою фантазією.
Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"