Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Дизайнерські візитки на кольоровому папері

 Якщо ви хочете, щоб фон дизайнерської візитки був однотонний, але не білий, то краще друкувати візитки на льоні без застосування плашки, тому що "Льон" - це текстурная папір. Якщо фон візитки повинен бути світлим, то для цифрового друку візиток підійде папір льон світло-сірого кольору або кольору "слонова кістка".Якщо ж вам потрібні візитки з дизайнерського паперу з темним фоном, наприклад, чорні візитки, то дешевше друкувати з застосуванням плашки на білому папері, а правильніше на тонованому в масі папері потрібного кольору з печаткою на шовкографія, візитки з тисненням або і те й інше. Прекрасно для цього підходять текстурні візитки на льоні чорного кольору,також розкішно виглядають і приємні на дотик візитки на плайк та візитки на папері тач кавер (тач килим, touche cover).
    Папір з рельєфом під "льон" широко використовується не тільки для виготовлення візиток, вона замовляється для друку фірмових бланків, друку листівки, обкладинок для блокнотів А7, А6, А5, А4, А3 на пружині,виготовлення грамот, сертифікатів. Мабуть, ненав'язлива фактура і легкі відтінки стали основною причиною завоювання корпоративних клієнтів. До речі, є і конверти з цього паперу, але тільки євро формат.
Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"