Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Виготовлення та друк візиток - візитні картки для ділового кола

Візитна картка , або як її ще називають - візитка, важливий аксесуар ділової людини. З нею можна легко заробити собі бездоганну репутацію в бізнесі.Перше знайомство з діловим партнером і вручення візитки досить переконливо й без зайвих слів продемонструє ваше службове становище і ступінь солідності компанії. Але від того, як виглядає візитка, як він зроблена - залежить, чи буде вона постійно працювати на вас, допомагаючи в справах.Тому друк візитних карток краще довірити надійної друкарні.
Перші візитні картки стали виготовляти в XVII столітті в Європі. Королівські особи і вельможі сповіщали з їх допомогою своїх васалів про швидкий візит. Через ще два століття візитки користувалися неймовірною популярністю: вони свідчили про не відбувся візит,відсилалися з вдячністю або співчуттями, служили для знайомства. З часом візитки придбали популярність в ділових колах спілкування, а вручення візитної картки стало цілою наукою. До речі, в Японії візитку вручають двома руками і з поклоном, тому що це - не просто формальність, а поваги до колеги або партнера.Друк візиток теж зазнала серйозних змін. На перших візитних картках, надрукованих на папері, була присутня фотографія їх власника. З часом фото зникло, зате з'явилася можливість друкувати візитні картки на різних носіях: папері, картоні, фользі і навіть пластиці. Наприклад, візитні картки преміум-класу виготовляються з високоякісної дорогої дизайнерського паперу із застосуванням таких прийомів як тиснення, конгрев і шовкографія.
Щодо розмірів візитних карток - обмежень немає. Стандартна візитка має розмір - 90 х 50 мм. Це зручно, оскільки під такий формат призначені візитниці, вирубні папки та інші накопичувачі.Крім того, активно використовують візитки розміром 85,6 х 55 мм, аналогічний параметрах кредитних карт, їх також зручно зберігати. Або картки меншого розміру - 70 х 35 мм або 80 х 40 мм, в основному їх замовляють собі жінки.
Інформація розміщується на візитній картці з одного або з двох сторін. Останні тенденції в поліграфії показують,що двосторонні візитки, коли з одного боку інформація розташовується на рідній мові, а з іншого - іноземною, відходять у минуле. На зміну їм приходять односторонні візитки на різних мовах. Двосторонні візитки виправдані в тому разі, якщо це корпоративна візитка і на зворотному боці вказана схема проїзду в офіс. І, все ж,постійно діставати візитку з візитниці для пошуку додаткової інформації - не завжди буває зручно, тому одностороння візитка володіє безперечними плюсами.
Виготовлення візиток вимагає визначитися не лише з інформаційним змістом картки, але і вибрати її дизайн, матеріал для друку, тираж, кількості кольорів,скористатися послугами постдрукарською обробкою. Якщо є можливість, замовте розробку макету візитки професійним дизайнерам.
Друк візиток проводиться в друкарні цифровим способом або офсетом. Вибір способу друку залежить від тиражу. Цифровий друк використовують при малих тиражах, оскільки це вигідно і для замовників,і для друкарні. Крім того, при цифровому способі простіше можна змінювати дані. Офсетний друк необхідна для виготовлення великих тиражів. Якщо візитки потрібні терміново, виручить оперативна поліграфія, де є можливість виготовити якісно і недорого потрібну кількість карток менше, ніж за півгодини.
Візитки поділяються на види: особисті,ділові та корпоративні.

Особисті візитки

- це картки, в яких вказуються персональні дані їх власника: прізвище, ім'я та по батькові, телефонні номери, електронна пошта. Вони рідко зустрічаються в бізнес-зверненні. Виготовити особисті візитки можна в будь-якому стилі дизайну і на будь-якому носії.

Ділові візитні картки

- їх призначення -звертатися в ділових колах. Тому кожна ділова візитка містить не тільки особисту інформацію - ПІБ її власника, а й службову - посада, назва компанії, її реквізити. При виготовленні ділових візиток зберігається фірмовий стиль організації, логотип та інші атрибути, виконується строгий дизайн візитки.Корпоративні візитні картки - у них, як правило, не вказується персональна інформація: імена, прізвища, посади, оскільки вони призначені для поширення відомостей про організацію. Зміст корпоративної візитки включає вказівку на сферу діяльності фірми, перелік пропонованих послуг, контактну інформацію: телефони, схему проїзду,адреса веб-сайту, фірмову символіку, логотип. В основному корпоративні візитні картки виготовляють двосторонніми або у вигляді книжечки, а поширюють - для реклами на будь-яких публічних заходах. Їх також можна використовувати в якості основи для виготовлення ділових візиток.
Вручайте візитку при першому знайомстві або при прощанні.А якщо у вас до сих пір ще немає візитки - пора задуматися про неї. Адже, на перший погляд, невеликий паперовий прямокутник - незамінний атрибут в соціальних колах. Власна візитна картка, як дзеркало, відображає імідж свого власника, в якому кожна деталь - значима.
Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"