Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Шелфтокери - незвичайна реклама та розкрутка брендів

Сьогодні бізнес може різними способами заявити про себе оточуючим. Але одним з найефективніших, все ж, вважаються рекламні засоби. Шелфтокер (або shelftalker - англ. Яз. - «Говорить полку») - повноцінний рекламний продукт,який виготовляється з пластику або картону з використанням повнокольорового друку. Основним його призначенням служить візуальний акцент або виділення продукції однієї торгової компанії на загальній полиці товарів. За допомогою шелфтокеров можна додатково привернути увагу до бренду, а також створити умови для його запам'ятовування.Шелфтокери являють собою картонний або пластиковий куточок, або прямокутні пластикові або паперові смужки, складені навпіл, на які нанесено зображення торгового бренду, логотипу або ціни, а також будь-яка інша інформація, важлива для потенційних клієнтів. Конструкція панелі шелфтокеров може бути Т-або Г-подібної форми.Стандартними розмірами шелфтокера вважаються: 240 мм х 50 мм, 300мм х 100мм, 400мм х 150мм, 420мм х 140мм, або 450мм х 50мм, як правило, із зворотного боку до нього прикріплений двосторонній скотч, який дозволяє закріплювати це рекламне пристосування на товарній полиці, прилавку або дверцятах магазину. Як правило,основним місцем розташування шелфтокеров служить торець полиці презентаційного товарного стенду.
Розрізняються шелфтокери за способом кріплення, вони можуть:
 • - Фіксуватися до полиці за допомогою двостороннього скотчу;
 • - Висіти на прилавку, на гачку;
 • - Мати замок до передньої стінки полиці або до товарної кошику;
 • - Стояти на столі;Також можливе фіксувати їх іншими способами.


 • Зустріти такий спосіб реклами можна на виставках, у супермаркетах, магазинах самообслуговування, салонах зв'язку та інших торгових точках. Розташовані практично у всіх торгових точках шелфтокери дають покупцям можливість швидко зорієнтуватися в представлених товарах, фірмах і брендах.Завдяки використанню шелфтокеров, всі вітринні полиці не тільки набувають індивідуальність, стають промовистими, але ще й товар, представлений на них, в деякому сенсі, страхується від випадкового падіння.
  Щоб товар викликав у покупців інтерес, і мотивував їх до покупки, до виробництва шелфтокеров потрібно підходити професійно.Замовити їх виготовлення можна в офсетного друкарні.
  Матеріалом для шелфтокера служить або односторонній картон високої щільності, на який може наноситися друк офсетним способом, а також водно-дисперсійне покриття, УФ-лак або ламінація. Або ж полімерні матеріали, коли застосування прозорого пластику для шелфтокера,запечатаного з оборотної сторони в дзеркальному відображенні може захистити поверхню без додаткових поліграфічних операцій. Рідко можна зустріти шелфтокери з металу, але такий оригінальний спосіб створення рекламних матеріалів також можливий, а нанесення зображення має свої особливості.
  Паперові (картонні) шелфтокери -основними способами виробництва паперових шелфтокеров служить офсетний, трафаретний або струменевий друк, а також шовкографія. Найпростіший варіант виготовлення даного рекламного продукту - виконати друк прямокутної заготовки. Правда більш вишукано і привабливо виглядають шелфтокери складної форми,в яких використовується фігурна висічка або ж вакуумне формування. Для їх обробки можна використовувати стандартні типографські прийоми: ламінування, тиснення, висікання, що дозволить забезпечити додаткову наочність для рекламної інформації. Вартість шелфтокеров з додатковою дизайнерською обробкою буде дорожче, зате якість, і, головне,індивідуальність - на висоті.
  Пластикові шелфтокери - зображення на пластик наноситься за допомогою аплікації вінілової плівкою або шовкографії.
  Для виставок, а також дорогих фірмових салонів і магазинів є можливість виготовити шелфтокери з вбудованою внутрішньою підсвіткою,що дозволить привернути увагу за рахунок світлового ефекту або ілюмінації.
  Замовити в друкарні виготовлення шелфтокеров можна не тільки різної форми, а й розміру, а також вибрати за своїм смаком різні варіанти обробки. Щодо кількості використовуваних кольорів, також немає обмежень, як правило,великим попитом користуються шелфтокери повнокольорові, де кількість квітів 4 +0. Крім того, шелфтокери можуть бути виготовлені з двома рекламними сторонами - така форма застосовується в основному для вертикальних шелфтокеров.
  З усіх видів P.O.S. матеріалів,шелфтокер вважається одним з ефективних способів донесення інформації до широкого кола покупців. Особливо ефективно його використовувати для реклами таких виробів, які не можуть бути повністю відкриті для очей покупця. Наприклад, книги, відеокасети, CD-диски та інші предмети, які розташовуються на полицях торцевою стороною.За допомогою шелфтокеров можна візуально виділити будь-яку продукцію, будь-торговий бренд від продукції конкурентів. Крім того, такий рекламний продукт здатний з успіхом виконувати ще й роль цінників, в шелфтокери можна вставляти або на них наклеювати рекламну інформацію, а також невеликі візитні картки.
  Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"