Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Флаєри онлайн. Дешево замовити друк флаєрів. Ціна

Друк флаеров

індивідуальний дизайн 90 грн

Флаеры ( flyers ) - сучасний варіант класичної листівки . Зручний розмір і яскравий дизайн роблять рекламні флаеры найпопулярнішим поліграфічним продуктом для ивент і промо-акций . Флаеры також мають ще одну важливу функцію – це запрошення на різні заходи і акції .

Флаеры буквально розлітаються і пурхають з рук в руки , саме цій якості флаер зобовязаний своєю назвою – « fly », по-англійськи це « політ ».

Друк флаеров в інтернет-друкарні Vizitka . com

Ми пропонуємо друк флаеров з кращим в Україні співвідношенням качество/цена/сроки . Найсучасніше друкарське устаткування забезпечує бездоганну якість друку . За один робочий день Vizitka . com виготовить флаеры цифровим способом , трохи більше часу займає офсетний друк флаеров .

Ми доставимо флаеры не лише у великі міста України – Київ , Донецьк , Дніпропетровськ , Сімферополь , Одесу , Львів , але і в найменші населені пункти України наш партнер Нова Пошта доставить наклад за 1 - 3 дні .

Параметри флаеров

Vizitka . com робить друк флаеров розміру 210 х 95 мм або 1 / 3 формати А 4, це , так званий , Еврофлаер . Для накладу 100 штук застосовується цифровий друк , а для накладу 1 000 і 10 000 штук - офсетна . Папір щільністю 130 грам на м 2. глянсова , крейдована , виробництва UPM - Kymmene ( Фінляндія ). Детальніше про розміри і характеристики макетів флаеров Ви можете дізнатися , відвідавши сторінку Вимог до макетів .

Як замовити флаеры онлайн ?

  1. Відредагуйте готовий шаблон флаера . Для цього натисніть синю кнопку . Виберіть шаблон і введіть в нього свій текст , за бажання вставте свої зображення , змініть фон .
  • Завантажте Ваш макет флаера . Натисніть зелену кнопку , виберіть файл макету . Після завантаження система перевірить відповідність Вашого макету вимогам ( дозвіл , розмір , колірний простір CMYK ), і , якщо зауважень до макету немає , то Ви відразу зможете приступити до оформлення замовлення .
  • Замовте дизайн флаеров у наших фахівців . Це можна зробити , натиснувши на помаранчеву кнопку . Вкажіть свої вимоги до макету , завантажте текст , логотип і інші картинки . Впродовж робочого дня Ви отримаєте ескіз для затвердження . Послуга дизайну доступна тільки по передоплаті .
  • Далі Ви робите оформлення замовлення , вибираючи переважні способи оплати і доставки . Після оформлення замовлення Ви отримаєте лист-підтвердження , тепер усі зміни у виробничих статусах накладу Ваших флаеров будуть доступні через меню « Мої замовлення », а також поступатимуть повідомлення на e - mail і SMS на номер Вашого мобільного телефону .

    Vizitka . com друкує недорогі флаеры – ціна флаеров поза конкуренцією !

    Наша інтернет-друкарня віддрукує Ваші флаеры дешево , для того , щоб переконатися в цьому , погляньте на таблицю :


    Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"