Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Флаєра. Друк флаєрів Київ. Виготовлення флаеров

Флаера . Друк флаеров Київ

Флаера - яскравий , барвисто оформлений , забезпечений цікавим дизайном роздавальний матеріал , що оповіщає потенційних клієнтів про запланований захід і надає особливі пільги при відвідуванні .

На друк флаеров ціна в нашій друкарні "Глянець" доступна , тобто ви з економією можете замовити продукцію відмінної якості . Класичні флаера мають розміри в половину альбомного листа , колірність 4 4. Друк флаеров виконується на папері , щільністю в межах 90 - 250 г/м² . Також нам можна замовити друк флаеров

у Києві з урахуванням ваших побажань до паперу , формату , кольору , дизайну .

Призначення флаеров

Флаера в Києві використовують в різноманітних цілях . Вони ефективні в :

- рекламі промо-акций ;

- сповіщенні про сезонні знижки ;

- майбутніх заходах в клубах , театрах , виставках ;

Раніше флаеры використали для розкидання з дахів , літаків . Сьогодні друк флаеров замовляють , щоб особисто вручати листівки на вулицях , розкладати рекламу по поштових скриньках .

Основною функцією , яку виконують флаеры , є залучення максимальної кількості осіб в потрібний час в конкретному місці . З цим флаера в Києві справляються на відмінно . І інформаційні , і іміджеві листівки ефективно збільшують продажі , підвищують привабливість певних закладів . Друк флаеров в друкарні "Глянець" можна замовити і для запрошення на особливу подію , і для того , щоб вручити потенційному покупці знижку на купівлю різноманітної продукції .


Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"