Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Флаєра Київ терміновий друк. Замовлення онлайн. Виготовлення буклетов.

Терміновий друк флаеров . Виготовлення буклетів .

Замовлення онлайн . Будь-які наклади .

Буклети , флаера , лифлеты одні з самих затребуваних друкарських продуктів . Оперативна поліграфія 5 minut пропонує цифровий друк флаеров і буклетів , брошур і презентацій , або просто копіювання і тиражування в самі стислі терміни - "сьогодні на сьогодні" , або навіть у присутності замовника . Наклади від 1 шт . Кольоровий і чорно-білий друк , односторонні ( 4 0 ) і двосторонні ( 4 4 ) флаера і буклети .

Постдрукарські роботи : ламінація матова і глянсова , до формату 330*450 мм , плівками різної товщини . биговка , фальцювання , брошурування на пластикову або металеву пружину , степлирование .

Флаера . буклети . інша друкарська рекламна продукція може бути як в презентабельному так і в економ варіантах , під бюджет і рекламні цілі завжди можна вибрати щільність паперу , використати для друку дизайнерський папір , комбінувати кольорову або ч/би друк , збільшити або зменшити формат друку .

Ціни на друк нестандартних розмірів , або багатосторінкових брошур і буклетів з постдрукарськими роботами , з ламінацією , фольгированием , флаеров і буклетів на диз . картонах краще уточнювати поштою або телефону .

Найбільш поширені розміри флаеров ;

- євробуклет 200*100 мм ,

- буклет А 6 150*100 мм

. АЛЕ розмір флаеров може бути будь-яким , він ніяк не привязаний до можливостей поліграфії , а повинен відповідати цілям і задумкам замовника , служити рекламою . Якщо ваш флаер трапецевидний або круглий з кишенькою , спробуємо його надрукувати і порізати , хоча ціна і терміни виконання нестандартних робіт завжди вище чим звичайних .

Стандартні терміни друку - "на завтра" , щільність заливки в макеті до 50 /p>

Терміновий друк . макети із заливкою більше 50 цениваются індивідуально : як правило , такий друк трохи дорожчий .

Ціни на друк флаеров 200*100 мм , колірність 4 0 / 4 4. у гривнах за 1 флаер .


Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"