Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Друкарня Поліграфія у Вінниці (Україна) Цифровий друк візіток

Друкарня " Саміздат " - Поліграфія у Вінниці

Завантажити прайс на послуги друку - price . pdf

Друкарня « Саміздат » - сучасний поліграфічний центр у Вінниці , який вже більше 6 років успішно розвивається на ринку української поліграфії . За період існування , друкарня обслужила понад тисячу різних корпоративних замовників як у Вінницькій області , так і по всій Україні . Друкарня надає клієнтам повний спектр поліграфічних послуг з виготовлення різноманітної друкованої продукції , такої як : різні матеріали рекламно- інформаційного характеру ( друк листівок , брошур , буклетів , плакатів худе ), а також повнокольорові періодичні видання . Відпрацьовані технології цифрового , офсетного друку , сучасне обладнання та кваліфіковані фахівці є гарантією високої якості виробленої продукції .

Поліграфія

Щодня мі стикаємося із друкарнею в різних сферах та проявах . Це навчальна й художня література , журнали , газети , блокноти , різні етикетки та упаковки , афіші , банери , худо . Використання подібної поліграфічної продукції є ефективним способом реклами та просування товарів . Друкарня " Саміздат " у Вінниці , має в наявності повний пакет обладнання для здійснення друку та послідуючої обробки , що дозволяє надавати широкий спектр послуг та виготовлювати величезний асортимент поліграфічної продукції та одночасно працювати в декількох напрямках . Ми приймаємо замовлення на друк візиток , листівок , плакатів та багато чого іншого не тільки по Вінниці , а й по всій Україні . Беручи до уваги сучасні тенденції розвитку різних сфер діяльності та вимог клієнта , наша друкарня здійснює друк різної поліграфічної продукції .

- Гарантовано високу якість друку поліграфічної продукції ;

- Різноманітні попередні обробки та обробки після друку ;

- Кваліфікований індивідуальний підхід до шкірного клієнта ;

- Друк малих , середніх та великих тиражів в найкоротші терміни ;

- Офсетний друк , цифровий друк , нанесення зображень на різні матеріали ;

Наша друкарня є передовим поліграфічним центром у Вінниці . Новітнє устаткування друкарні , автоматизація процесу друку та контролю , використання ефективних систем управління , дає можливість успішно покращувати характеристики якості виготовленої продукції , скорочуючи затрати годині та коштів . Це , у свою чергу , дозволяє виробляти замовлення будь- якої складності в потрібні терміни . За роки існування , друкарня напрацювала широку клієнтську базу , серед яких багато вінницькі компанії та фірми .

Адреси :

" Саміздат "


Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"