Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Друк флаєрів, друк листівок в Києві - замовити на сервісе

Листівки і флаера - PrintMarket

Що ж таке флаер або еврофлаер . для чого він потрібний і чому так поширений ? Цей вид реклами родом з Штатів . Буквально за два роки він став одним з найпопулярніших друкарських матеріалів . Якщо не поглиблюватися в деталі , за своєю суттю – це яскрава листівка з інформацією про відкриття нового клубу , магазину , розважального центру і інших закладів . Флаер також може інформувати про нову послугу або продукцію , акційних пропозиціях компанії і так далі . Від листівки його все ж відрізняють менший розмір і щільніший папір . Це дозволяє довше зберігати товарний вид .

Листівки , флаеры – навіщо і чому ?

Мегаполіс – місце великих можливостей , яскравих розваг , цікавих відкриттів . І в той же час – тут величезна конкуренція і велика вірогідність загубитися в океані інформації . Щоб уникнути цього вхід йдуть різноманітні маркетингові інструменти . Зробити листівки – простий і дієвий спосіб не просто ознайомити споживачів з Вашим рекламним продуктом , а викликати їх інтерес і стимулювати до подальших дій . Листівки , флаеры користуються небувалим успіхом з причини невеликої вартості і високої результативності . Грамотно оформлена рекламна пропозиція « бє » точно в мету . Як же оформити еврофлаер , щоб отримати максимальний ефект ?

Дизайн флаера – шлях до успіху

Дизайн в цій справі – Ваша головна зброя . Його необхідно розглядати в комплексі з текстовим наповненням . Ваше завдання – зачепити увагу потенційного клієнта , тому разом з яскравими картинками важливі інтригуючі заголовки . З колірною гаммою треба не переборщити , велика кількість кольорових елементів може розосередити увагу і погіршити читабельність флаера . Детальніша інформація представлена по посиланню : « Майстер-клас « Як зробити листівку , яка продаватиме ».

Реклама любить профі

Замовивши листівки або флаеры в компанії Print Market , Ви можете бути упевнені в якості Вашої поліграфічної продукції і в чітких термінах її доставки . У роботі ми використовуємо прогресивне устаткування і контролюємо кожного з етапів виробництва . Середні терміни виготовлення продукції складають 1 – 2 робітників дня , але у випадках , коли « горить », ми йдемо назустріч клієнтові , максимально стискаючи терміни .

Заявку на виготовлення еврофлаеров можна оформити декількома способами :

  • онлайн на сайті ;
  • у телефонному режимі : (044) 229 - 53 - 23;
  • чи заходите до нас у гості , якщо знаходитеся в Києві : вул . П . Мирного 26, офіс 1; просп . Перемоги 67, корп . Д , оф . 201.

Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"