Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Друк рекламних листівок і флаєрів за дешевими цінами в Харькове

ДРУК ЛИСТІВОК , ФЛАЕРОВ

Друк листівок і флаеров в Харкові .

Вам потрібний друк листівок і флаеров в Харкові ? Друкарня Аладдин-принт рада запропонувати вам свої послуги . Листівка або флаер – цей найпростіший друкарський виріб . Виконується на одному листі , і розміщується інформація про товар або послугу , або декілька ключових товарів або послуг компанії . Якщо асортимент компанії вузький , і в авангарді до 20 позицій , то іноді має сенс розміщувати усі позиції . Ще , само собою зрозуміло , на листівках вказуються контактні дані Вашої компанії .

Навіщо потрібні листівки і флаера ?

Флаер є рекламною листівкою , яка незамінна під час проведення всіляких презентацій і промоакций . Якщо ви хочете щоб інформація про вашу компанію була донесена потенційному покупцеві на виставках або інших заходах , то друк листівок — саме те , що вам треба . В умовах великого потоку відвідувачів стенду , менеджер не завжди устигає обробити усіх відвідувачів , тому завдання мінімум – це вручити листівку з інформацією про компанію відвідувачеві стенду . Це не означає , що можна на стенді обмежитися пасивною роздачею листівок , але у разі недостатньої роботи менеджера ( з різних причин ), це краще чим нічого . Крім того , листівка , вручена менеджером стенду під час консультації і особистого знакомства- має на багато бОльшую цінність , чим вручення без бесіди .

Як замовити листівки або флаера ?

Замовляючи друк флаеров в нашій друкарні , ви можете або самі створити оригінал-макет , або доручити його розробку досвідченому дизайнерові нашої друкарні .

Терміновий цифровий друк листівок дозволить підготувати необхідні вам матеріали максимальне швидко . Офсетний друк листівок займе дещо більше часу , але підсумкова ціна екземпляра буде нижча . Зверніть увагу , що спосіб друку листівок і флаеров вибирається менеджером « Аладдин-принт » залежно від термінів здачі і кількості замовлених эксземпляров .

Замовляючи друк флаеров , ви можете вибирати з декількох типів папери : це може бути офсетний папір , крейдований папір різної щільності ( від 115 до 250 г/м ), картон . Більшість клієнтів вибирають друк листівок на глянсовому крейдованому папері щільністю 130 - 170 г/м .

Зробити ваші матеріали справжніми витворами мистецтва допоможе їх подальша постдрукарська обробка . Це може бути :

- Ламінація ;

- Конгревное тиснення ;

- Тиснення фольгою ;

- Перфорація ( допоможе легко відірвати частина флаера );

- Фальцювання .

Вас цікавить друк листівок і флаеров в Харкові ? Друкарня « Аладдин-принт » рада запропонувати вам свої послуги і виконати для вас друк листівок Харків . Флаер є рекламною листівкою , яка незамінна під час проведення всіляких презентацій і промоакций . Якщо ви хочете , щоб вас запамятали друк рекламних листівок Харків — саме те , що вам треба ! Замовляючи друк флаеров в нашій друкарні , ви можете або самі принести оригінал-макет , або доручити його розробку досвідченому дизайнерові і після обговорення усіх нюансів ви зможете ознайомиться з нашим прайсом на друк листівок Харків .

Цифровий друк листівок дозволить підготувати необхідні вам матеріали максимальне швидко . Офсетна друк листівок Харків ціна екземпляра буде нижчий , але це займе дещо більше часу . Зверніть увагу , що спосіб друку листівок і флаеров в Харкові вибирається менеджером « Аладдин-принт » залежно від термінів здачі і кількості , замовлених екземплярів .

Замовляючи друк флаеров у нас , ви можете вибирати з декількох типів папери : це може бути офсетний папір , крейдований папір різної щільності ( від 115 до 250 г/м ), картон . Більшість клієнтів вибирають повнокольоровий друк листівок Харків на глянсовому крейдованому папері щільністю 130 - 170 г/м .

Ми пропонуємо виготовлення листівок різних форматів : А 4, А 5, А 6, А 7, також це може бути еврофлаер або листівка незвичайної форми ( у вигляді телефону , круга і и . п .). Ваші потенційні клієнти напевно звернуть увагу на оригінальні флаеры , що неодмінно посприяє поліпшенню попиту і популярності вашої фірми .

-контурная вирізка і різання ;

-конгревное тиснення ;

-тиснение фольгою ;


Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"