Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Листівки та буклети - зручний формат для PR-акцій

Листівки та буклети - у наш час стали одним з популярних видів реклами. Зручний формат дозволяє не тільки викласти в них найголовніші змістовні аспекти, а й впливати на необмежене коло споживачів. Їх зручно взяти з собою, і в потрібний момент -інформація завжди буде під рукою, або ж - вручити на презентації, виставці, переговорах з партнерами, або відправити поштою.
Листівка - з назви відразу стає зрозуміло, що це аркуш паперу, який несе в собі коротку інформаційну складову: дані про організацію, PR-акціях, будь-який інший контент. Але для того,щоб зробити цей рекламний інструмент запам'ятовується, не достатньо просто вибрати барвистий і оригінальний дизайн, важливим залишається і рівень якості поліграфічного друку. В основному листівка складається з одного аркуша паперу, де текст розташовується з одного боку або ж з обох. Стандарти для виготовлення листівок - різні,як правило, виділяють два найбільш поширених формату (вказані параметри ШхВ, мм): Листівка «євро» (флаєр) - параметри 99мм х 210мм; Листівка формату А4 - параметри 210мм х 297мм; Буклет - його назва прийшла з французької мови: «bouclette», що в перекладі означає - «завитушка». Це вид друкованої продукції,який дозволяє розташувати текстовий зміст з використанням особливої ​​сфальцованной форми. Буклет складний у кілька разів, що дає можливість не просто викласти інформацію, а структурувати її найбільш зручним для сприйняття способом. Тому основними ознаками буклету служать: кількість згинів - наявність друкованих смуг; барвистість -кількість кольорів, використовуваних для друку буклету; формат - розмір розвороту. Розрізняють декілька основних форматів буклетів (вказані параметри ШхВ розвороту, мм):  
 • Буклет А4 (3 листа) - 2 фальца, 630мм х 297мм; 
 •  
 •  Буклет 1/3 А4 (3 листа) - 2 фальца, 297мм х 210мм; 
 •  
 •  Буклет А4 (2 листа) - 1 фальц, 420мм х 297мм; 
 •  
 •  Буклет А5 (2 листа) - 1 фальц, 297мм х 210мм; 
 •  
 •  Буклет А6 (2 листа) - 1 фальц, 210мм х 148мм; 

 •  Буклет 100мм х 210мм (вертикальний - 2 листи) - 1 фальц, розворот 200мм x 210 мм;
   Буклет 210мм х 100мм (горизонтальний, євро пошта - 2 листи) - 1 фальц, розворот 420мм x100 мм;

  Фальцем позначається кількість згинів в буклеті, тому про буклет ще кажуть «сфальцованний».Основні функції буклету полягають у супроводі рекламних компаній: просуванні товарів і послуг, поширенні інформації на виставках, у місцях реалізації. Рекламні буклети зручно використовувати для поштової розсилки, оскільки їх формат оптимальний для поштового конверта. Якісно зроблений буклет -це перший крок на шляху до успішної рекламі своїх товарів або послуг.
  Саме тому вибір друкарні для друку рекламних матеріалів: листівок, буклетів, брошур, презентаційних папок, - дуже важливий. І головне, від чого залежить успіх будь PR-кампанії - це розробка дизайн рекламних матеріалів. У це поняття включено складання макета, ескізу,вибір паперу, колірного рішення, додаткових аксесуарів.
  Кольори для друку листівок і буклетів підбираються залежно від побажання замовників, зазвичай барвистість має позначення «1 +0»; «4 +0»; «1 +1»; «4 +4» і т.д. Відразу складно зрозуміти, що ховається за цими цифрами. Але, на ділі - в цих позначеннях немає нічого складного, щоб розібратися. Поняття «барвистість» включає в себе кількість кольорів, що використовуються в поліграфічної продукції. Основних видів кольору - чотири: синій, червоний, жовтий, чорний - їх позначають абревіатурою «CMYK». Друк зображення може бути одноколірної (1 колір) або ж - повнокольорової (4 кольори).Крім основних кольорів в поліграфії використовують додаткові: золото, срібло і інші відтінки, підбираються способом Pantone. У підсумку виходить, що барвистість і позначається цифрами «1 +0» - це однокрасочние друк, виконана з одного боку аркуша; «4 +0» - це полнокрасочная друк, також виконана з одного боку аркуша.Коли друк двосторонній, то вона має позначення «1 +1» або «4 +4», знову ж таки, в залежності від кількості використовуваних кольорів. При цьому кожен додатковий колір має значення «+1».

  Крім вибору кольору також важливо визначитися з папером, на якій буде виконана друк буклетів і листівок. Залежно від того,якою буде основа для друку рекламних матеріалів, залежить головне - чи виявиться вона в руках потенційного споживача або від неї відмахнутися, як від непотрібної речі. Замовити виготовлення листівок та буклетів можна на звичайному папері, а можна підібрати оригінальні дизайнерські напрацювання з каталогу.Для рекламних матеріалів у офсетного друкарні є можливість зробити додаткові ефекти, такі як: вирубка, шовкографія, тиснення, нанесення позолоти, УФ - лаку. Зазвичай все це використовується для представницьких цілей, а для реклами застосовують варіант папери набагато простіше. Листівку можна ламінувати, особливо це актуально в тому випадку,якщо матеріал використовується для передачі змістовної інформації, - це не дозволить папері швидко потертися, разрваться чи пошкодиться.
  Тираж на друк буклетів і листівок в офсетного друкарні може бути будь-яким. В основному замовляють не менше 500 примірників, оскільки рекламні матеріали мають велику витрату. Від того,скільки готової продукції буде потрібно, залежить і вибір способу друку: офсетом або цифровим способом. Сучасне обладнання, яким оснащені типографії, дозволяє виконати будь-які друковані роботи якісно і в потрібні терміни.
  Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"