Статті про друк, які стануть вам у пригоді


Папір для візиток


В даний час існує величезна кількість різноманітної паперу для друку візиток. Сучасна промисловість пропонує папір від найпростішої крейдованому, до такої екзотичної, як папір під пергамент або металізована папір.І щоб не загубитися у виборі необхідно не тільки розбиратися в самій дизайнерському папері, а й добре уявляти технологічні процеси друку.
Ми можемо запропонувати Вам великий вибір дизайнерського паперу, на якій будь-яка візитка буде виглядати презентабельно. Є багато тонованих кольором дизайнерських паперів, паперів цікавих на дотик,неймовірно красивих і дорогих. Однак можна зробити несмачну візитку на найелегантнішому матеріалі, а можна створити шедевр на тоненькому білому картоні.
Дизайнер не тільки зробить оригінал-макет візитки, але і підбере найбільш відповідний папір, з урахуванням її кольору, фактури та способу друку, а також побажань замовника.
І все ж,хочемо дати кілька рекомендацій з вибору паперу, тому, що варіантів безліч і Ви повинні мати певне уявлення про те, що Вам пропонує дизайнер. А деякі, можливо, змінять свою думку, або почерпнуть нові ідеї для власних візитних карток.
Отже, що ж представляє із себе ця сама дизайнерський папір?Стандартна папір
У цю групу входить звичайна крейдований папір щільністю від 180 до 300 гр/м2, а також папір "Льон". Вона може бути як абсолютно біла, так і тонована відтінками практично будь-яких кольорів. Кольоровий картон
Кольоровий картон являє собою особливо щільний папір різних кольорів і відтінків. Популярні різні відтінки бежжевого,синього, червоного, сірого кольорів. Фактурний папір
Папір з нанесеним тисненням і папір різної фактури. При дотику відчувається яскраво вираженою фактурою. Серед фактури можна знайти практично будь-які рішення. Наприклад: микровельвет, тканина, парча, шкіра, фетр, вафля, рогожка, полотно, гребінка та інші. Папір металікПапір має металізовану поверхню з ефектом мерехтливого блиску. Перламутрова папір
Папір з перловим відблиском і декількома відтінити. Зазвичай має різну фактуру. Завдяки своїй блискучій поверхні цей папір надає виробам містичну таємничість і оригінальність. Touche Cover
Touche Cover - приємна на дотик,пластична папір з матовою обробкою. На вигляд звичайна матовий папір, але незвичайна структура поверхні паперу створює незабутні тактильні відчуття. Щось схоже на м'яку вироблену шкіру.
Насправді, різноманітність паперів настільки велике, що для того щоб описати всі їх види і варіанти знадобиться не одна сотня сторінок.Тут ми привели лише малу частину того, з чим ми стикалися при друку візиток та іншої поліграфічної продукції. Сподіваємося, наш короткий огляд допоміг Вам хоч трохи почати орієнтуватися в цьому морі дизайнерського паперу.
Принцип нашої роботи - "Ми не просто поліграфія, ми компанія, яка допомагає реалізувати ваші цілі! Ми розуміємо ваші потреби, і готові йти вам на зустріч"